Bandırma Belediyesi’nin Yarışması Sonuçlandı
23-5-2020

Bandırma Belediyesi Tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kapsamında Düzenlenen “Atatürk Seni Dinliyor, Anlat Bakalım” Konulu Video Yarışmasının Kazananı Belli Oldu

Korona Virüsü salgını nedeniyle uzun zamandan beri evlerinde kalan gençlere biraz moral olması ve gençlerin Atatürk’e olan sevgi ve bağlılıklarının daha da güçlendirmesi amacıyla Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen “Atatürk Seni Dinliyor, Anlat Bakalım,” isimli yarışma sonuçlandı.

Belediye Meclis Üyeleri Fatma Karabacakoğlu, Aydilek Gönenç ve ADD Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat’tan oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu Melek İremnaz Kurt’un hazırladığı video, ödül almaya hak kazandı.

Yarışma şartnamesine göre Melek İremnaz Kurt’a ödül olarak Belediye Başkanı Avukat Tolga Tosun tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.

1998 doğumlu olan Melek İremnaz Kurt, halen Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda öğrenimine devam ediyor.

Jüri değerlendirmesine göre, diğer dereceler için uygun çalışma bulunamadı. Yarışmaya katılan tüm gençlerimize Belediye tarafından teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler gönderildi./Umut Osman Sunci