Bülent Arınç yine yüce Türk milletinin canını yaktı
Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Özkan, yayımladığı yazılı basın açıklamasında on yılı aşkın süredir iktidarda bulunan AKP’nin mihenk taşlarından, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yine yüce Türk milletinin canını yaktığını dile getirdi.
18-12-2012

Başbakan Yardımcısı Arınç’ın bir televizyon programındaki konuşması hakkında, “Yıllardır genç fidanlarımızın canına kasteden, vicdansız ve hain terör örgütünün elebaşını aklayıp paklamaya çalışmıştır. Gençlik yıllarında sözde ahlaklı dürüst bir yaşantısı olduğunu ileri sürmüştür. Sonradan bu hale gelmesinde ki sebebi ise Türkiye Cumhuriyetinin ‘Milli İstihbarat Teşkilatı’na bağlamıştır” ifadelerini kullandı.

Bununla da kalmayıp terör örgütünün meclisteki kanadı olan BDP’li bir kadın milletvekilini de kendince aklayıp masum göstermeye çalıştığını, vekilin Diyarbakır cezaevinde gördüğü muameleler sonucu dağa çıkmasını haklı bulduğunu ve “ben olsam ben de dağa çıkardım” dediğini belirterek “Soruyorum size sayın bakan ve AKP zihniyeti. Neden Mamak cezaevinde işkencelere maruz kalanlar dağa çıkmayı hiç akıllarına getirmediler? Neden hayatları boyunca ülkenin bekası için mücadele ettiler?” dedi.  DEVAMI GAZETEMİZDE...