Yine motosiklet kazası: 3 yaralı
Erdek-Ocaklar karayolunda meydana gelen motosiklet kazasında adeta can pazarı yaşandı. 3 kişinin yaralandığı kazada İhsan Ali Can Güçlü yoğun bakıma alındı.
22-10-2014

Erdek-Ocaklar karayolu, Sahil mahallesi 32.sokak, Su kuyusu deresi köprüsü üzerinde meydana gelen kazada 3 genç ağır yaralandı.

Kaza Ocaklar karayolu Erdek çıkışı, İstanbul evleri olarak adlandırılan 3 yol kavşağında saat 20.00 de meydana geldi. Kazada 10 E 9918 plaka sayılı Motor ile Plakasız Motor üç yol kavşağında kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın şiddeti ile motorlar hurdaya dönerken, Motorlarda bulunan Akın Kök (26) İhsan Ali Can Güçlü (18) ve Tufan Çürük (22) kaza yerine ulaşan 3 ambulansla hastaneye sevk edildiler. Edinilen bilgiye göre İhsan Ali Can Güçlü(18) Bandırma Devlet Hastanesinde yoğun bakıma alınırken, Tufan Çürük(25)ile Akın Kök(28) in kol ve bacaklarında kırıklar bulunduğu öğrenildi.
Diğer taraftan vatandaşlar, “motosikletlere yeteri kadar denetim yapılmıyor, yetkililer önlem almadığı takdirde bu tür kazalara önümüzdeki günlerde daha çok şahit olacağız” diyerek tepkilerini dile getirdiler./ Erdek Doğuş