banner1

BİST
ALTIN
DOLAR
STERLİN
EURO

BEKİR BOZKURT, “EKONOMİK SIKINTILAR İLE DEVLETİN BEKASINI KARIŞTIRMAYACAĞIZ”

 

15 Ekim 2021 18:10
BEKİR BOZKURT, “EKONOMİK SIKINTILAR İLE DEVLETİN BEKASINI KARIŞTIRMAYACAĞIZ”

MHP’nin geleceğin büyük Türkiye’sini kurma hedefinde olduğunu belirten MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, “Ekonomik sıkıntılar ile devletin bekasını karıştırmayacağız,” dedi.

MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, düzenlediği basın toplantısında ülke gündemine yönelik değerlendirmelerde bulundu. “Bizler için MHP, küçük parti hesapları ile değil geleceğin büyük Türkiye’sini kurma hedefidir,” diyen Bekir Bozkurt, “Bu hedefe varmak için dün olduğu gibi bugünde, yarında bir ve beraber olacağız, önce ülkem ve milletim diyeceğiz, ekonomik sıkıntılar ile devletin bekasını karıştırmayacağız, çünkü devlet varsa millet var, ifadesinde bulundu.

Bekir Bozkurt, yaptığı açıklamada şunları söyledi, “MHP ilçe teşkilatı olarak bizler için davamız; şehit olup ölmeyenlerin, ülkücü olup dönmeyenlerin, adam olup kaçmayanların ebedi yuvasıdır.

Bizler için MHP, küçük parti hesapları ile değil geleceğin büyük Türkiye’sini kurma hedefidir. Bu hedefe varmak için dün olduğu gibi bugünde, yarında bir ve beraber olacağız, önce ülkem ve milletim diyeceğiz, ekonomik sıkıntılar ile devletin bekasını karıştırmayacağız çünkü devlet varsa millet var, millet var oldukça ekonomik olsun, siyasal olsun ve her nereden gelirse gelsin bu yüce Türk Milleti bütün sorunların üstesinden gelmeyi başaracak imkan ve kabiliyettedir.

Dünyanın en pahalı coğrafyasında şehitlerimizin kanıyla vatan kıldığımız bu topraklar bizim ebedi yurdumuzdur. Hain emellerin yerli işbirlikçilerinin, emperyalist güçlerin düşmanlıkları bizi asla yıldıramayacak, bilakis onların düşmanlığı bizi daha da bilinçlendirecektir.

Biz yüksek bir kültüre ve medeniyete sahip büyük Türk milletiyiz. Hiçbir millete düşmanlığımız olamaz ama bize ekonomik, sosyal, siyasal her türlü düşmanlık yapanlarla da bütün gücümüzle mücadele etmekten çekinmeyen milliyetçi ülkücüleriz. Tarih buna şahittir.

Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir düsturuna inanan, her an milletin değerleriyle örtüşen, vatanın bütünlüğüne inanan siyasetimizin, hain darbeden sonra kurduğumuz cumhur ittifakına genel başkanımız ve parti genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda destek veren, birilerinin sözde dostlarıyla değil Türk milletinin yegane temsilcisi olan, büyük Türk milletiyle sözleşerek geleceğin Türkiye’sinin 2023 ve 2071 hedeflerinin temelleri atılmıştır.

Bu temellere zarar vermek isteyen dahili ve harici bedbahtlara karşı damarlarımızda dolaşan asil kanın gereği olarak,  siyasetlerine karşı çıkmak hedefinden taviz vermeden inandığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Milliyetçi Hareket Partisi güçlü siyaset, lider Türkiye, hedef 2023 vizyonuyla başlattığı bölge toplantılarında ve geçtiğimiz günlerde Ankara’da ülkü ocakları büyük gençlik kurultayı ve analar, bacılar kurultayı ile gençliğimizi, milletvekilleri, il ilçe yöneticilerimiz ile sahalarda ve halkımızın her daim yanında olduğunu göstermiştir. Milliyetçi Hareket’in bu ayak sesini, ülkücü hareketin bu bozkurt nefesini Türk düşmanları ve işbirlikçi hainler her daim enselerinde duyacaklardır. Kürt sorunu var diye siyaset yapanlar, çözümünü de söylemek zorundalar. Türkiye’de Kürt sorunu değil bölücü yıkıcı terör sorunu vardır.

Siz hiç Türk devletine ihanet eden MHP’li göremezsiniz. Siz hiç devlet ve millet düşmanlarıyla el ele vererek siyaset yapan MHP’li göremezsiniz. Siz hiç küresel güçlerle işbirliği yaparak kendine alan açmak isteyen MHP’li göremezsiniz. Siz hiç PKK’nın siyasi sözcüsü HDP ile işbirliği yapan bir MHP’li göremezsiniz. Siz hiç Atatürk düşmanlığı yapan ya da yapanlarla kol kola olan MHP’li göremezsiniz

Manda ve himayeyi asla kabul etmeyen, milli mücadeleyi başlatan ulu önder Atatürk’ün vizyonuyla diyoruz ki, kraliçe onaylı cumhurbaşkanı, ABD onaylı başbakan, Kandil onaylı içişleri bakanı, Pensilvanya onaylı savunma bakanı istemiyoruz. En güçlü silah fikir, en güçlü fikir Türk milliyetçiliğidir.

Bunun için öncelikle bize gereken milli fikir, milli dil, milli eğitimdir. Her dönemde, MHP battı bitiyor diyenler, bu gün de MHP battı diyorlar. Evet MHP Türk İslam düşmanlarına batıyor, hain Fetöcü iş birlikçilere batıyor, Kandil ve sözcülerine batıyor, onlarla işbirliği yapanlara batıyor, aynı zamanda ABD Temsilciler Meclisi’ne de batıyor.

Türk milliyetçiliği fikir sistemini 2023 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için bu Türk ve İslam düşmanlarının uykularını kaçırmaya devam edeceğiz. Mutfaktaki yangını görüp bin türlü olumsuz haberlerle cumhur ittifakını eleştirenler, neden terör yangını, ABD kuşatmasını, mavi vatan gerçeğini, ekonomik ve siyasal yaptırımları görmezler ve sesleri neden çıkmaz.

Ülkücülük ete kemiğe bürünmüş ulvi bir davanın adıdır, o dava Türk İslam davası, ilahi kelimetullah ve nizamı alemdir. Turan hedefidir. Buna inananların bugün bu konularda hiç söz etmemesi siyasetlerinin çıkar ve makam olduğunun, vatan ve millet olmadığının bir delilidir.

Türk milliyetçileri bu milletin özüdür. Biz zaafa uğrarsak millet ve devlet düşmanları sevinecektir ve ABD senatosunda olduğu gibi tehdit görecektir. Bizi böldüğünü sananlar, CHP ve HDPKK siyasi cephesine kuvvet kazandırmaktan öteye geçmeyen, hala ülkücü olduğunu iddia edenlerin, ülkücüleri terörist gösterme gayretine giren hamilerine bir tek dahi söz söylememelerini de kamu oyunun taktirine bırakıyorum.

Bizler pazara kadar değil, mezara kadar ülkücüyüz. Vatanını, milletini, örfünü, adetine sahip çıkan hain olmayan, bu devlete bağlı bu ülkede yaşayan, herkes aslında ülkücüdür. Bu yüce davayı Tanrı Dağı’nın zirvesine taşıyacağız. Bu yolculukta yorulanlar, yolu terk edenler olabilir, ancak bu yolun Tanrı Dağı’na gideceği gerçeğini asla değiştirmeyecektir.” /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.